18 novembre 2010
Notícies

ARCOmadrid 2011: tots els participants

bonart

Les galeries participants en el programa general i Arco40 de la fira ARCOmadrid 2011 que tindrà lloc del 16 al 20 de febrer del 2011 son: Adhoc de Vigo, ADN de Barcelona, Alejandra Von Hartz de Miami, Alejandro Sales de Barcelona, Alex Daniels Reflex d’Amsterdam, Alfredo Viñas de Málaga, Altxerri de Sant Sebastià, Álvaro Alcázar de Madrid, Andersen’s de Copenhagen, André Simoens de Knokke, Angels Barcelona, Art Nueve de Múrcia, Bacelos de Vigo, Barbara Gross Galerie de Munich, Bärbel Grässlin de Frankfurt, Beijing Space de Beijing, Benvenise Contemporary de Madrid, Blainsouthern de Londres, Brigitte Schenk de Colonia; Cais de Seúl, Caprice Horn de Berlin, Cardi Black Box de Milà, Carles Taché de Barcelona, Carlos Carvalho de Lisboa, Carreras <múgica de Bilbao, Casado Santapau de Madrid, Catherine Putman de París, Cayon de Madrid, Charim Wien de Viena, Christian Lethert de Colonia, Christine König de Viena, Christopher Grimes de Santa Mònica, Da Xiang Art Space de Taiwán, Dan Galeria de Sao Paulo, Distrito 4 de Madrid, DNA de Berlín; Douzand Mille de Nova York, Edward Tyler Nahem Fine Art de Nova York; Eigen Art de Berlín, Elba Benítez de Madrid, Espacio Líquido de Xixón, Espacio Mínimo de Madrid, Espaivisor de València, Estany de la Mota de Barcelona, Faggionato Fine Arts de Londres, Filomena Soares de Lisboa, Fonseca Macedo de Ponta Delgada, Formato Cómodo de Madrid, Forsblom d’Helsinki, Fortlaan 17 de Gante, Fúcares de Madrid, Alarcón Criado de Sevilla, Gabriele Senn de Viena, Galeria III de Lisboa, Gao Magee Art de Madrid, Georg Kargl de Viena, George Nothelfer de Berlín, Gimpel Fils de Londres, Graça Brandao de Lisboa, Grita Insam de Viena, Guillermo de Osma de Madrid, Hans Mayer de Dusseldorf, Heinrich Ehrhardt de Madrid, Heinz Holtmann de Colonia, Helga de Alvarez de Madrid, Hilger Modern de Viena, HJorrach Moyà de Palma de Mallorca, Joan Prats de Barcelona, Jorge Mara de Bons Aires, Juan Silió de Santander, Juana de Aizpuru de Madrid, Kai Hilgemann de Berlín, Kewenig Galerie de Colonia, Knoll de Viena, Krinzinger de Viena, Kuckei de Berlí, Lothar Albrecht de Frankurt, La Caja Negra de Madrid, La Fábrica de Madrid, Leandro Navarro de Madrid, Lelong de París, Leyendecker de Santa Cruz de Tenerife, López-Sequeira de Madrid, Luciana Brito Galeria de Sao Paulo, Luis Adelantado de València, Luis Campaña de Berlín, Mai 36 Galerie de Zurich, Maior de Pollença, Mainsterravalbuena de Madrid Mam Mario Mauroner de Viena, Marlborough Gallery de Madrid Marta Cervera de Madrid, Masart de Barcelona, Matrix Japan de Tòquio, Max Estrella de Madrid, Max weber Six Friedrich de Munich, Max Wigram Gallery de Londres, Meessen de Clercq de Bruselas, Michael Janssen de Berlín, Michal Stevenson de Ciudad del Cabo, Michel Soskine de Madrid, Miguel Marcos de Barcelona, MK Galerie de Roterdam, Moisés Pérez de Pamplona, Moriarty de Madrid, Nächst St. Rosemarie de Viena, Nadja Vilenne de Liege, NF Nieves Fernández de Madrid, NoguerasBlanch de Barcelona, Nusser & Baumgart de Munich, Oliva Arauna de Madrid, Oriol Galeria d’Art de Barcelona, Palma Dotze de Vilafrrana, Paragon de Londres, Parra & Romero de Madrid, Pedro Cera de Lisboa, Pelaires de Palma, Pilar Serra de Madrid, Polígrafa Obra Gràfica de Barelona, Projectb de Milà, Projectesd de Barcelona, Prometeogallery di ida Pisani de Milà, Quadro Azul de Porto, Rafael Ortiz de Sevilla, Raiña Lupa de Barccelona, Raquel Ponce de Madrid, Riccardo Crepsi de Milà, Sabine Knust de Munich, SCQ de Santiago de Compostela, Senda de Barcelona, Simyo Galleri de Seúl, Soledad Lorenzo de Madrid, Sollertis de Tolosa, Studio Trisorio de Nàpoles, Sue Scott de Nova York, T20 e Múrcia, Taik de Berlín, Levy d’Hamburg, Thomas Schulte de Berlín, Tin Van Laere de Antwerp, Toni Tàpies de Barcelona, Travesía Cuatro de Madrid, Trayecto de Vitoria, Valle Ortí de València, Van der Mieden d’Ambers, Vanguardia de Bilbao, Walter Storms Galerie de Munich, Xavier Fiol de Palma, Ybakatu de Curitiba i Zink de Munich.

A Focus Rússia: Aidan, anna Nova, Arka, GMB, M& J Guelman, Marina Gisich, Paperworks i XL.

Solo Projectes: Arroniz, Barbara Gross, Baró, elba Benitez, Faria Fábregas, Ignacio Liprandi, Kabe, La Central, Luciana Brito, Magnan Metz, Millan, Palma Dotze, Pepe Cobo i Vermelho.

Opening: Joves galeries europees: Aanant & zoo, Alexandra Saheb, Arcade, Arratia Beer Crevecoeur, Gazonrouge, Heidi, Jerome Zodo, Kow, Lokal, Mor, Peres, Reflexus, september, Steinle, Tanya, Tatjiana, Vera Cortés, Viltin i West.

bonart serà present a ARCOmadrid a a l’espai d’ARCE.

Etiquetes:

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscripció edició en paper

50 € i l'edició digital gratuïta
4 números a l'any

SUBSCRIU-TE

Subscripció edició digital

Rep la revista digital des de 25 €
4 números a l'any

SUBSCRIU-TE
agenda
d’exposicions
catalunya, catalunya nord,
illes balears, país valencià,
andorra i aragó
bonart revista bonart actualitat bonart gestora bonart agenda
a dalt

c_Riera d'Oix, 12_17003 Girona_ 034 972 21 84 38 / 677 51 82 96

Política de privacitat   Política de cookies